Hydroizolácia vlhkých miestností pomocou tekutej syntetiky

1 Základný náter
KÖSTER BD 50 Primer
2 Hydroizolácia rohov a spojení stena/podlaha
KÖSTER BD Flex Tape K 120
KÖSTER Superfleece 10 cm (105 cm) / 120 g
3 Hydroizolácia vonkajších vonkajších rohov
KÖSTER BD Outside Corner
KÖSTER Superfleece 10 cm (105 cm) / 120 g
4 Hydroizolácia vnútorných rohov
KÖSTER BD Inside Corner
KÖSTER Superfleece 10 cm (105 cm) / 120 g
5 Hydroizolačné stenové prestupy
KÖSTER BD Wall Sleeve
KÖSTER Superfleece 10 cm (105 cm) / 120 g
6 Hydroizolačné podlahové vpusty
KÖSTER BD Floor Sleeve
KÖSTER Superfleece 10 cm (105 cm) / 120 g
7 Hydroizolačná vrstva
KÖSTER BD 50
8 Lepidlá na dlaždice
KÖSTER BD Flexible Tile Adhesive

Len málo stavebných jednotiek je neustále vystavených vode tak, ako kuchyňa alebo kúpeĺňa. V týchto prípadoch je potrebný profesionálny hydroizolačný materiál, schopný preklenúť prípadné trhliny. Okrem toho, musí byť dostatočne stabilný na to, aby sa naň mohla klásť dlažba alebo obklad.

Systém KÖSTER BD-System, je kompletný systém pre hydroizoláciu pod obkladom podľa ETAG 022. Suchý a stabilný podklad je ošetrený prednástrekom KÖSTER BD 50 Primer. Ako hydroizolačná vrstva je použitý KÖSTER BD 50. V rohových a spojových oblastiach, sú do hydroizolačnej vrstvy zapustené predformované hydroizolačné prvky ako KÖSTER BD Inside Corner do vnútorného rohu, KÖSTER BD Outside Corner do vonkajšieho rohu, KÖSTER BD Wall Sleeve do steny a KÖSTER BD Floor Sleeve do podlahy. Do spojov stena / podlaha je zapustená páska KÖSTER BD Flex Tape K 120. V oblastiach, v ktorých je zapustená výstuž, nespôsobí pohyb poškodenie hydroizolačného materiálu.

Vždy dodržiavajte pracovný postup uvedený v príslušných technických listoch a príručkách.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America