Hydroizolácia balkónov a terás s minerálnymi hydroizolačnými systémami

1 Oprava betónu
KÖSTER Betomor Multi A
2 Samonivelačná hmota
KÖSTER Repair Mortar
3 Primer
KÖSTER Polysil TG 500
4 Hydroizolácia - hydroizolačné vrstvy
KÖSTER NB 4000
KÖSTER NB Elastic Grey
5 Vystužovacia tkanina
KÖSTER Glass Fiber Mesh
6 Lepidlo na dlažbu
KÖSTER BD Flexible Tile Adhesive
7 Hydroizolácia spojov steny / podlahy
KÖSTER Glass Fiber Mesh

Minerálna hydroizolácia vhodná pre balkóny a terasy sa dá zrealizovať pomocou výrobku KÖSTER NB Elastic Grey (šedá alternatíva výrobku skladom, biela alternatíva výrobku na objednávku). Uvedená hydroizolácia je čiastočne pochôdzna a môže byť pokrytá dlažbou. KÖSTER NB Elastic Grey sa môže aplikovať aj na mierne vlhké podklady.

Pred aplikovaním hydroizolácie musí podklad splňať všetky potrebné fyzikálne vlastnosti. (podklad musí byť súdržný, zbavený nečistôt, prachu, voľných častí, atď.).

Na penetráciu podkladu slúži KÖSTER Polysil TG 500. Na reprofiláciu podkladu, na vyplnenie výtlkov sa môže použiť KÖSTER Repair Mortar Plus.          

V spoji stena / podlaha a vo všetkých oblastiach ohrozených praskaním je zapustená sieťovina zo sklenených vlákien KÖSTER Glass Fiber Mash do čerstvej prvej hydroizolačnej vrstvy. Druhá vrstva hydroizolačnej vrstvy musí sieťku pretrieť tak, aby neboli žiadne nechránené miesta.

Opravy betónu sa vykonávajú pomocou KÖSTER Betomor Multi A. Povrch betónu je potrebné mechanicky očistiť a dosiahnuť pevný podklad. Armovaciu oceľ je potrebné dôkladne očistiť od hrdze. V prípade vážneho poškodenia je potrebné výstuž zosilniť. Menšie poškodenia na betónovom povrchu je možné vyrovnať pomocou KÖSTER C-Coat a natrieť pomocou KÖSTER Silicone Paint White.

Vždy dodržiavajte špecifikácie v príslušných technických pokynoch.
 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Iraq Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America