Parkovacie garáže a pojazdné s vysokým mechanickým namáhaním

1 Podklad

2 Základný náter
KÖSTER CT 121
4 Vrchný náter
KÖSTER CT 221

Obzvlášť vysoké požiadavky na nátery majú parkovacie domy a dopravné plochy. Spoločnosť KÖSTER BAUCHEMIE AG má pripravené vysoko odolné riešenie s jednoduchou aplikáciou.

Príprava povrchu je veľmi dôležitá a výsledkom by mal byť čistý a suchý povrch bez akýchkoľvek materiálov spomaľujúcich priľnavosť.

KÖSTER CT 121 zmiešaný s KÖSTER Quartz Sand MA 30 (1:1) sa používa ako základný náter a nanáša sa štandardnou stierkou.

Ihneď potom sa napenetrovaný povrch rozotrie valčekom a následne sa posype kremenným pieskom KÖSTER CT Quartz Sand MA 20. Posypaním kremičitým pieskom KÖSTER Quartz Sand sa dosiahne veľmi vysoká mechanická odolnosť a vysoká protišmykovosť.

Po odstránení prebytočného kremenného piesku sa vytvorí vrchný náter KÖSTER CT 221,  náter neobsahuje žiadne rozpúšťadlá.

Systém KÖSTER bol testovaný podľa smernice DIN EN 1504-2 a spĺňa doplnkovú normu DIN V 18026.

Vždy dodržiavajte špecifikácie v príslušných technických listoch a pokynoch.

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America