Hygienický ochranný podlahový systém pre potravinársky priemysel

KÖSTER UC spája vlastnosti minerálnych podlahových vyrovnávacích hmôt (vyrovnávanie a opravy minerálnych podkladov) a reaktívnych živičných náterov (ochrana pred rôznymi látkami a poškodením, ako aj dekoratívny dizajn) v jednom produkte.

Základom výrobku je polymérne spojivo (polyuretán) a minerálne plnivá.


KÖSTER UC Systems je preto možné použiť v najrôznejších oblastiach použitia s vysokými nárokmi na povrchovú úpravu, ako napríklad v potravinárskom priemysle (výroba, kuchyne), ako aj v chemickom a farmaceutickom priemysle. KÖSTER UC môže byť inštalovaný v nových stavebných projektoch (maloobchod) a pri renovácii výrobných priestorov, ktoré musia byť rýchlo otvorené kvôli zabezpečeniu chodu prevádzky.

Aby bola zabezpečená úspešná aplikácia, musí byť podklad riadne pripravený otryskaním, prípadne metódou, ktorá je pre daný typ podkladu vyhovujúca. Podklad musí spĺňať normové požiadavky na pevnosť, súdržnosť, atď. 

Trojdielny systém KÖSTER UC sa skladá z:


KÖSTER UC 100, samonivelačného polyuretánového cementového podlahového systému pre menšie hrúbky vrstiev;

KÖSTER UC 200, polyuretánový cementový podlahový systém nanášaný stierkou pre vyššie hrúbky vrstiev; 

KÖSTER UC 300, veľmi tenkovrstvový polyuretánový cementový podlahový systém, ktorý možno v závislosti od okolností použiť ako základný alebo vrchný náter.

Okrem toho je možné pigmentovú pastu KÖSTER UC Pigment Paste použiť na farbenie akéhokoľvek podlahového systému KÖSTER UC, aby sa splnili dekoratívne požiadavky.

Vždy dodržiavajte špecifikácie v príslušných technických listoch a pokynoch.

Uvedený materiál neodporúčame na svojvoľné spracovanie, aplikáciu by mala vykonávať firma, ktorá už má patričné skúsenosti z danej oblasti. 

 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America