Aktuality

NB1 GREY MINERÁLNA HYDROIZOLÁCIA S OBSAHOM KRYŠTALICKÝCH L´ÁTOK

KÖSTER NB1 GREY 

CENA: TU

Nepriepustná minerálna hydroizolácia KÖSTER NB1 Grey s obsahom kryštalických látok (> 130 m vodný stĺpec) určená na hydroizoláciu z pozitívnej a negatívnej strany. KÖSTER NB 1 Grey sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči tlakovej vode a oderom. Možnosť použitia aj z negatívnej strany konštrukcie (t.j. z interiérovej strany, ak nie je možné odkopať stavbu).


Schválená stavebnými orgánmi a testovaná v súlade s normami na pitnú vodu. Pre použitie v styku s pitnou vodou je nutné NEPOUŽIŤ disperziu NB1 Flex (mieša sa s vodou). Inak sa KÖSTER NB1 aplikuje ako sada (NB1 prášok 25kg + NB1 Flex mliečko 8L) s disperziou na báze latexu KÖSTER NB 1 Flex, ktorá má plastický efekt, zlepšuje priľnavosť k podkladu a zabraňuje predčasnému vysychaniu čerstvej suspenzie.


Používa sa pri hydroizolácii novostavieb, rekonštrukciách, hydroizolácii pivníc, suterénov a vodných nádrží.

Koster NB 1 Grey - sivá je minerálna náterová vrstva obsahujúca kryštalizujúce a kapiláry upchávajúce látky. Môže byť použitá na izoláciu proti zemnej vlhkosti, beztlakovej a tlakovej podzemnej vode. Hydroizolácia spravená pomocou KÖSTER NB 1 Grey sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou proti tlaku a oderu a má vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám. KÖSTER NB 1 Grey a je plne vodotesná aj v prípade tlakovej vody s tlakom do 13 barov. Vzhľadom k jej preniknutiu do štruktúry stavebnej konštrukcie suspenzia vytvára pevnú väzbu s podkladom a kapiláry sú uzavreté. Okrem hydraulického vytvrdnutia tesniacej hmoty, v zmesi sú aktivované kryštalizujúce látky, čo môže viesť k samovoľnému procesu tesnenia, aj keď sa v podklade vytvárajú mikrotrhliny.

Vonkajšia hydroizolácia suterénov a základov izolačnými systémami na báze asfaltov

Vnútorná hydroizolácia suterénov a základov na základovej doske s použitím minerálnych systémov

Spotreba: 2 - 4 kg/m2

Balenie: 25 kg vrece (W 221 025) (V prípade sady 25kg vrece a 8L bandaska s disperziou NB1 Flex)

Technický list: na stiahnutie

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať TU 

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, resp. pracovných postupoch, kontaktujte obchodného zástupcu telefonicky (+421 918 471822), prípadne mailom na info@koster.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky (+421 903 959434), prípadne mailom na info@koster.sk alebo info@saninjekt.sk, prípadne využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America