Aktuality

AKCIA DO VYPREDANIA ZÁSOB alebo do 31.12. 2023! HYDROIZOLÁCIA KÖSTER NB 4000 aplikovateľná od +2°C

KÖSTER NB 4000 je polymérne modifikovaná izolačná stierka (FPD) na hydroizoláciu stavebných konštrukcií,použitie v interiéri aj v exteriéri. Po aplikácii je odolná voči dažďu už po 4 hodinách a po 24 hodinách môže byť vystavená tlakovej vode.  

CENA: Nový informačný katalóg pre rok 2022: Hydroizolácia základov a pivníc

Získajte 10% zľavu na hydroizoláciu KOSTER NB 4000 do 31.12.2023!

Aplikačné video Výhody

1.Doba spracovateľnosti 45 min.

2. Zaťaženie dažďom po 4 hod. 

3. Teplota pri aplikácii od +2 °C.

Upozornenie: Podklad nemôže byť namrznutý, počas aplikácie a doby schnutia nemôže teplota podkladu klesnúť pod +2 °C.

Technický list na stiahnutie 

O vhodnosti použitia v zimných mesiacoch je doporučené vopred konzultovať aplikáciu s technickým oddelením KÖSTER BAUCHEMIE AG Kontakt 

Upozorňujeme, že pri aplikácii je nutné postupovať podľa technického listu výrobku. 


Spoločnosť San-Injekt s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. so sídlom v Bratislave na Pestovateľskej č.6  sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, cenách, predajných miestach v SR kontaktujte obch. zástupcu Mgr. Juraj Matejovič (+421 948 939 696), prípadne matejovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky, Ing. Ján Lukačovič (+421 905 510359), prípadne lukacovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Karol Kukumberg - konateľ (+421 903 959434), Ing. Miloš Štefanišin - konateľ (+421 908 665588), 

prípadne info@koster.sk a  info@saninjekt.sk , alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America