Aktuality

OCHRANA BETÓNOVÝCH POVRCHOV

OPRAVA A OCHRANA BETÓNU - SYSTÉMOVÉ RIEŠENIA TU 

Mosty, betónové plochy, vodohospodárske diela sú často náchylné na degradáciu.

Voda, mráz, slnko, (zmeny teplôt) mechanická záťaž, chemické znečistenie sú najčastejšie príčiny, pri ktorých dochádza k degradácii stavebného materiálu. Správny postup opravy a ochrany betónu môže predĺžiť životnosť stavby o desiatky rokov. 

PRODUKTOVÝ FLYER na stiahnutie TU

 


1 Surface Protection - Ochrana povrchu 
KÖSTER Iperlan

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, resp. pracovných postupoch, kontaktujte obchodného zástupcu telefonicky (+421 918 471822), prípadne mailom na info@koster.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky (+421 903 959434), prípadne mailom na info@koster.sk alebo info@saninjekt.sk, prípadne využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America