Aktuality

NO RESULTS


« 1 0 »


Viete, že...?

KÖSTER VAP I 2000 UFS

Rýchle prevedenie parotesnej bariéry. Špeciálne navrhnutý produkt na použitie ako riešenie pre negatívnu stranu a parotesnú bariéru. Materiál znižuje mieru emisií pary (MVER) a zásaditosť na úrovne prijateľné pre systémy s najväčšou pružnosťou a epoxidovou podlahou. KÖSTER VAP I® 2000 UFS má trvalé hodnotenie 0,08 (ASTM E96 mokré) a všetky vlastnosti a výhody KÖSTER VAP I® 2000 a KÖSTER VAP I® 2000 FS, ale je formulovaný tak, aby vytvrdlo len za 2 hodiny v závislosti od teploty prostredia a vlhkosti. Tento výrobok je určený výhradne na rýchlu aplikáciu (veľmi rýchlu) podláh v priestoroch ako sú v maloobchodné predajne, nemocnice, školy a mnohých ďalších projektoch, kde je prítomná zvýšená vlhkosť a zásaditosť a je potrebná rýchla aplikácia podlahového systému.

Táto jedinečná formulácia obsahuje 100% pevných látok, je 2-zložková, sfarbená do modra, nízkoviskózna, bez rozpúšťadiel (s nízkou VOC). Vhodný na použitie pre povrchy s vinylom, VCT, gumou, drevom, keramikou, športové povrchy, koberce s podložkou epoxidom, ESD a takmer všetkými ostatnými typmi hotových podlahovín.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, resp. pracovných postupoch, kontaktujte obchodného zástupcu telefonicky (+421 918 471822), prípadne mailom na info@koster.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky (+421 903 959434), prípadne mailom na info@koster.sk alebo info@saninjekt.sk, prípadne využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America