Aktuality

NO RESULTS


« 1 0 »


Viete, že...?

KÖSTER NB 1 "Fast"

Ihneď účinný, hĺbkovo kryštalizujúci náter na všetky minerálne podkladky odolný voči tlakovej vode. Určený na hydroizoláciu z pozitívnej alebo negatívnej strany pre murované a betónové konštrukcie, ako sú napríklad pivnice alebo vodné nádrže.

 

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, resp. pracovných postupoch, kontaktujte obchodného zástupcu telefonicky (+421 918 471822), prípadne mailom na info@koster.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky (+421 903 959434), prípadne mailom na info@koster.sk alebo info@saninjekt.sk, prípadne využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America