Aktuality

NO RESULTS


« 1 0 »


Viete, že...?

KÖSTER SL Flex

KÖSTER SL Flex je vysokokvalitná, rýchlo tuhnúca podkladová vrstva s vynikajúcimi lepiacimi vlastnosťami aj na hladkých a hutných podkladoch. KÖSTER SL Flex je použiteľný pre širokú škálu podkladov a vytvrdzuje bez napätia počas niekoľkých hodín. Vytvára hladký a vysoko pevný povrch, ktorý umožňuje rýchlu variabilitu pri rekonštrukciách budov, napr. pri kladení koberecov alebo dlaždíc na staré dlážkové drevené podlahy. KÖSTER SL Flex sa ľahko mieša a aplikuje, dá sa dopravovať čerpadlom, je tekutý a samonivelačný, počas jeho spracovania má nízku viskozitu. KÖSTER SL Flex sa môže aplikovať v hrúbke vrstiev od 2 do 15 mm a pri priehlbinách do 30 mm. Rýchlo vytvrdzuje bez trhlín, má zníženú zmršťovateľnosť až 90%.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, resp. pracovných postupoch, kontaktujte obchodného zástupcu telefonicky (+421 918 471822), prípadne mailom na info@koster.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky (+421 903 959434), prípadne mailom na info@koster.sk alebo info@saninjekt.sk, prípadne využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America