Aktuality


« 1 5 »


NOVÉ INFORMAČNÉ LETÁKY pre našich zákazníkov

                            

 

Pre našich zákazníkov a obchodných distribútorov neustále aktualizujeme najnovšie informácie o výrobkoch KÖSTER BAUCHEMIE AG. Uvedené letáčiky veľmi jednoducho a prehľadne pomáhajú zákazníkom získať základné znalosti, ktoré sú potrebné pre úspešné zrealizovanie vášho projektu. 

Našim cieľom je postupne aktualizovať všetky najnovšie letáky a pomôcť distribútorom a stavebninám predávať  komplexné stavebné systémové riešenia.

Vedieť dobre poradiť je naša radosť a niekedy aj starosť, s novými letáčikmi získate praktické informácie a SPOKOJŇOSŤ zákazníkov. 

 

 

... viac


HYDROIZOLÁCIA KÖSTER NB 4000 aplikovateľná od +2°C

KÖSTER NB 4000 je polymérne modifikovaná izolačná stierka na hydroizoláciu stavebných konštrukcií, použitie v interiéri aj v exteriéri. Po aplikácii je odolná už po 4 hodinách voči dažďu a po 24 hodinách môže byť vystavená tlakovej vode. CENA: TU
Výhody

1.Doba spracovateľnosti 45 min.

2. Zaťaženie dažďom po 4 hod. 

3. Teplota pri aplikácii od +2°C.

Upozornenie: Podklad nemôže byť namrznutý, počas aplikácie a doby schnutia nemôže teplota podkladu klesnúť pod +2 °C. 

Technický list na stiahnutie 

O vhodnosti použitia v zimných mesiacoch je doporučené vopred konzultovať aplikáciu s technickým oddelením KÖSTER BAUCHEMIE AG Kontakt 

Upozorňujeme, že pri aplikácii je nutné postupovať podľa technického listu výrobku. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ... viac


Nová internetová stránka pre kompletný sortiment strešných fólií TPO.

Nová internetová stránka výrobcu KÖSTER BAUCHEMIE AG pre kompletný sortiment strešných fólií TPO.  

         Klikni TU

 

 


Stránka je dostupná v anglickom, nemeckom a španielskom jazyku. 

Klikni TU  San-Injekt s.r.o. je  výhradným dovozcom strešných fólií TPO pre SR. 

... viac


Viete, že...?

KÖSTER KB-Pox IN

Bezrozpúšťadlová, dvojzložková nízko viskózna epoxidová živica na lepenie trhlín. KÖSTER KB-Pox® IN neobsahuje žiadne plnidlá ani zmäkčovadlá a tým sa zabráni usadzovaniu. Vďaka nízkej viskozite má schopnosť hlboko preniknúť do pórovitých podkladov a má vysokú priľnavosť k betónu, kameňu, murivu a kovu. KÖSTER KB-Pox® IN trvale utesňuje trhliny obnovuje štrukturálnu integritu.

Oblasti použitia: V prípadoch, kedy musia byť boky trhlín alebo nerovné konštrukčné prvky štrukturálne navzájom spojené. Bez potreby predchádzajúcej injektáže na plnenie a uzatváranie suchých a vlhkých trhlín, dilatácií a dutín.


CENA KLIKNI TU 

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, resp. pracovných postupoch, kontaktujte obchodného zástupcu telefonicky (+421 918 471822), prípadne mailom na info@koster.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky (+421 903 959434), prípadne mailom na info@koster.sk alebo info@saninjekt.sk, prípadne využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America