RT 815 SK (FR) - KÖSTER TPO 1.5 SK (FR)

Samolepiaca membrána KÖSTER TPO s priamou aplikáciou na tepelnú izoláciu EPS (polystyrén) je možná. Vzhľadom na kombinovaný účinok TPO Membrane a špeciálneho polyesterového rúna s samolepiacou vrstvou je zaručená efektívna, jednoduchá inštalácia. Samolepiaca vrstva má vysokú počiatočnú priľnavosť, ktorá zaručuje okamžité a trvalé lepenie membrán a zaisťuje optimálnu ochranu pred sacími sílami. Okrem toho je zváranie švov jednoduché a bezpečné pri zváraní horúcim vzduchom.

Membrány KÖSTER TPO SK (FR) majú vysokú odolnosť voči krupobitiu, sú stabilné voči UV žiareniu a majú vysokú flexibilitu až do teploty -50 ° C. Sieť zo sklenených vlákien je vložená do stredu membrány, aby sa dosiahla mimoriadne vysoká rozmerová stabilita. Membrány KÖSTER TPO SK (FR) neobsahujú zmäkčovadlá a chlór a preto sú vhodné pre všetky typy izolácie. Membrány sú klasifikované ako Broof (t1) a spĺňajú požiadavky na "tvrdé strechy" a sú vhodné na priamu priľnavosť k EPS izolácii (polystyrénu). 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America